Auktioner Böcker Svenska Gods och Gårdar Halland norra 1946

Bilder Svenska Gods och Gårdar Halland norra 1946

Svenska Gods och Gårdar Halland norra 1946

220 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

TAKLAMPA, större modell, möjligen Meridiani, Italien, samtida

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

BROSCH, 18k guld, vikt ca 7,9 g

Värdering: 5 000

Bud: 3 800 SEK

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, silverlås, 1900-talets andra hälft

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

Slutar om 7 minuter