Auktioner Konst & Grafik Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"

Bilder Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"

Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"

12200 SEK

Värdering: - SEK

Signerad.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

SKÅL OCH COASTERS, 11 del, glas, Iittala, 1900-talets mitt

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, matsalsmöbel, 13 delar, NK, 1965

Värdering: 5 000

Bud: 1 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, fönsterlampor, 1 par, mässing, Markaryd, 1900-talets mitt

Värdering: 1 500

Bud: 800 SEK

Slutar om 6 minuter