Auktioner Glas Bertil Vallien, fönstersmycke, Boda, höjd 24 cm

Bilder Bertil Vallien, fönstersmycke, Boda, höjd 24 cm

Bertil Vallien, fönstersmycke, Boda, höjd 24 cm

100 SEK

VĂ€rdering: 200 SEK

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby
SkÄne

info@karljohanauktioner.se
0735148793

DRÄKT, dam, Escada, 1980-/90-tal, strlk ca 38

VĂ€rdering: 300

Bud: 0 SEK

ELLJUSSTAKE, luciatÄg, trÀ, design Sten Bengtsson, 2000-tal

VĂ€rdering: 400

Bud: 350 SEK

RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943), olja pĂ„ duk, 1900-tal, signerad

VĂ€rdering: 2 000

Bud: 2 800 SEK

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt

VĂ€rdering: 3 000

Bud: 1 900 SEK

Slutar om 7 minuter