Auktioner Glas Erik Höglund, vaser, 2 st, Boda

Bilder Erik Höglund, vaser, 2 st, Boda

Erik Höglund, vaser, 2 st, Boda

300 SEK

Värdering: 300 SEK

Erik Höglund, vaser, 2 st, Boda, signerade, högsta 13 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Oljepastell, signerad Schreiber

Värdering: 150

Bud: 0 SEK

Norrbotten

Plåtburkar, dalatupp, m.m.

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Lennart Frisk, litografi

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Norrbotten

BIRGITTA PETTERSSON

Värdering: -

Bud: 60 SEK