Bilder Eddie Valenta, olja på pannå, stadsmotiv, signerad, 37x38 cm
Eddie Valenta, olja på pannå, stadsmotiv, signerad, 37x38 cm med ram
Slutar om 3 timmar 57 minuter
Slutar om 4 timmar 4 minuter
Slutar om 4 timmar 5 minuter