Auktioner Möbler Bord på hjul, ek, Tingströms, längd 90 cm

Bilder Bord på hjul, ek, Tingströms, längd 90 cm

Bord på hjul, ek, Tingströms, längd 90 cm

100 SEK

Värdering: 400 SEK

Bord på hjul, ek, ca 1960/70-tal, Tingströms, brännmärkt

Mått, ca
Längd 90 cm
Bredd 60 cm
Höjd 45 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

ESTER WALLIN. Väggrelief, Upsala Ekeby.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

BORDSLAMPA, möjligen Josef Frank, 1900-talets mitt

Värdering: 1 000

Bud: 700 SEK

Mindre bord. 1950-60 talet.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

MONICA BACKSTRÖM. Svamp, Kosta Boda.

Värdering: -

Bud: 260 SEK