Auktioner Övrigt Kamferkista

Bilder Kamferkista

Kamferkista

0 SEK

Värdering: - SEK

Skuret trä, 1900-tal, med tillhörande lås36x25x23 cm

Västra Auktionsverket AB

Barrsätragatan 22
556 26 Jönköping

vastra@vastraauktionsverket.se
Tel: 036-12 03 03, 0702-75 45 22

MASSAGEBÄNK, elektrisk (slitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

HÖRNSOFFA med skåp, hyllplan & klaffbord. 1900 talets första hälft, 2 delar. bord H:74x 55x 80 + 2st klaffar 18cm/st . soffa H:185x 110/170x 110cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 1 200 SEK

BORDSLAMPA Total H:39 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Parti OSÅLT GODS från tidigare auktioner. Säljes till förmån för barncancerfonden. Obs! Köparen måste ta hela partiet. (skador kan förekomma, vagnen ingår ej)

Värdering: -

Bud: 500 SEK