Bilder Brödburk och tårtfat, plåt/plast, bl.a. NilsJohan, 1950-tal.
Längsta: 42 cm.
Smärre bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 19 timmar 50 minuter
Slutar om 20 timmar
Slutar om 20 timmar 17 minuter