Auktioner Konst & Grafik Erik Brandt, olja på pannå, signerad.

Bilder Erik Brandt, olja på pannå, signerad.

Erik Brandt, olja på pannå, signerad.

75 SEK

Värdering: 50 SEK

Rammått: 40,5x47,5 cm.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Tavla

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Tavla

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Tavlor 2 st

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Väggtallrikar 2 st

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland