Bilder Figuriner, ett par, keramik, Asien.
Högsta: 39 cm.
Bruksskick. Krackelering ocb färgbortfall (se bild).
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK