Bilder Skylt, bemålad plåt, "Godare kex", 1900-talets andra hälft.
Mått skylt: 54,5x20 cm.
Bruksskick.
Slutar om 25 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK