Bilder Åke Wickström, olja på duk, signerad.
Rammått: 73x64 cm.
Slutar om 1 timme 53 minuter
Slutar om 1 timme 55 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 1 timme 57 minuter