Bilder Servisdelar, 19 delar, flintporslin, ''Haga'', Gustavsberg.
Störst diameter: 24 cm.
Bruksskick. Repor och färgbortfall (se bilder).
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 15 timmar 2 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 15 timmar 20 minuter
Slutar om 16 timmar 30 minuter