Bilder Servisdelar, 17 delar, flintgods, Wexiö, blå, Gustavsberg.
Diam: 23 cm.
Bruksskick. Repor, krackelering och missfärning. Två tallrikar med nagg. Spricka på en tallrik. (Se bilder).
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 2 timmar 31 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 2 timmar 49 minuter
Slutar om 3 timmar 59 minuter