Bilder Penselvas, porslin, Kina, 1900-tal.
Höjd: 25,5 cm.
Smärre bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 13 timmar 24 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 13 timmar 42 minuter
Slutar om 14 timmar 52 minuter