Bilder Okänd konstnär, skulptur, bronz, pylon, otydligt signerad och numrerad 4/300, h 30 cm
Slutar om 16 timmar 46 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 16 timmar 48 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 16 timmar 50 minuter