Auktioner Otto Pedersen, träskulptur

Bilder Otto Pedersen, träskulptur

Otto Pedersen, träskulptur

2100 SEK

Värdering: - SEK

Kvinnofigur. Signerad Otto P. Höjd 43 cm.

Torrsprickor. Träflisor har släppt på sockel.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Heljä Liukko-Sundström, Arabia Ateljé, väggtavla i keramik med dekor av tulpaner

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Parti kryddburkar, 11 st

Värdering: 150

Bud: 150 SEK

Norrbotten

Nivada, 35 mm, guldpläterad, 60-tal

Värdering: 250

Bud: 140 SEK

Samlartallrikar, 9 st, A. Alaristo, Arabia

Värdering: 150

Bud: 470 SEK

Norrbotten