Bilder Leksaksbil, Electo Matic 7500, Distler
Plåtleksak, Tyskland, 1950-tal. Batteridriven. I originalförpackning. Längd 25 cm.
Ej funktionstestad.
Smärre slitage. Färgbortfall på ratt. Förpackning med reva.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 4 timmar 49 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 4 timmar 49 minuter
Slutar om 4 timmar 49 minuter