Bilder Arkivskåp
I ek.
Fanerskador ovanpå, baksida enligt bilder.
Mått: H 145, B 43, D 68 cm
Slutar om 2 timmar 6 minuter
Slutar om 2 timmar 7 minuter
I ek.
Mått: H 145, B 43, D 68 cm
Slutar om 2 timmar 6 minuter
Slutar om 2 timmar 7 minuter