Auktioner Övrigt Ljusstake, James Eriksson, Taserud

Bilder Ljusstake, James Eriksson, Taserud

Ljusstake, James Eriksson, Taserud

120 SEK

Värdering: - SEK

Signerad James Er. Taserud Arvika. Höjd 27 cm.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

parti KROKAR för verktyg

Värdering: -

Bud: 150 SEK

5 Hammare.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

Akvarell Björn Blomberg (1925-2003), Snöbyar, Torneträsk. Signerad. Akvarell, bildmått: 19x21 cm, yttermått inklusive ram: 30x32 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Kaffeservis Rosina Wachtmeister, Goebel, 14 del

Värdering: -

Bud: 250 SEK