Bilder Fickur, silver, Omega
Boett och kedja i silver. Förgylld dekor. Totalvikt 127 g. Diameter 53 mm.
Ej funktionstestad.
Bruksslitage. Små repor.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 5 timmar 12 minuter
Slutar om 5 timmar 12 minuter