Bilder Radio, Luxor
Höjd 39, längd 62 cm.
Ej testad.
Bruksslitage. Repor och märken.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK