Bilder Per Julius, litografi, signerad
Numrerad 173/360. Bildmått 50x24 cm.
Slutar om 6 timmar 4 minuter
Slutar om 6 timmar 11 minuter
Slutar om 6 timmar 12 minuter
Slutar om 6 timmar 4 minuter
Slutar om 6 timmar 11 minuter
Slutar om 6 timmar 12 minuter