Bilder Bokhylla, Swedish Modern
Etikettmärkt Fredrik Karlsson Möbelfabrik Tibro.
Bredd 230, djup 28, höjd 117 cm.
Bruksslitage. Märken och repor.
Slutar om 10 timmar 51 minuter
Slutar om 10 timmar 58 minuter
Slutar om 10 timmar 59 minuter