Bilder Bokhylla teak
Samt vitrinskåp 60-tal. Teak. Skador i glaset enligt bilder.
Bredd 95 cm. Höjd 131 cm.
Repor och solblekning.
Slutar om 2 timmar 45 minuter
Slutar om 2 timmar 52 minuter
Slutar om 2 timmar 53 minuter