Bilder DÖRRAR, allmoge, 4 st, 1800-tal
Mått ca 46x130 samt 118x59 cm
Konditionsrapport - Bruksslitage, färgbortfall
Slutar om 7 timmar 22 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 7 timmar 24 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 26 minuter