Bilder BORDSSPEGEL, 1800-tal
Fanerad med mahogny och intarsiainläggningar, tre lådor, nyckelskylt och knopp av horn, vippbar spegel, höjd 65, 60 x 20 cm
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK