Bilder SPEGEL MED TRYMÅ, gustaviansk stil, 1800-tal
Förgylld och bronserad, genombrutet krön med lagerkrans, fasettslipat glas, trymå och kolonner och lös skiva av cararramarmor med profilerad kant, spegeln ca 233 x 77 cm, trymåbordets höjd 37, 85 x 24 cm
Slutar om 5 timmar 32 minuter
Slutar om 5 timmar 32 minuter
Slutar om 5 timmar 32 minuter