Bilder SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Förgylld och bronserad, dekor av rosor, fasettslipat spegelglas, 79 x 59 cm
Slutar om 11 timmar 43 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 45 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 47 minuter