Auktioner Speglar SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft

Bilder SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft

600 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Bronserad, dekor av pilastrar och pastellagedekor, ca 86 x 55 cm

SIDOBORD, 1 par, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

SITTPUFF, Profim, samtida

Värdering: 300

Bud: 200 SEK

ERIK REIMHULT (1915–1999), skulptur, snidat trä, signerad och otydligt daterad

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, i bronsram

Värdering: 1 500

Bud: 800 SEK

Slutar om 7 minuter