Bilder JOHN CARLBERG, akvarell, signerad
"Vårvinter", ca 9 x 10 m
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 1 timme 2 minuter
Värdering: 700 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 1 timme 4 minuter
Slutar om 1 timme 6 minuter