Auktioner KONSTBÖCKER, 5 st, Evert Karlsson, EWK, 1900-talets andra hälft

Bilder KONSTBÖCKER, 5 st, Evert Karlsson, EWK, 1900-talets andra hälft

KONSTBÖCKER, 5 st, Evert Karlsson, EWK, 1900-talets andra hälft

100 SEK

Värdering: 300 SEK

Omfattande EWK ser på Sverige, EWKs menagereri, EWKs bildrapport samt Världens store 63 politiska porträtt av EWK

MATSALSMÖBEL "Lerhamn", Ikea, stolar 4st & bord H:75x 80x 130 + iläggsskiva 60cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 500 SEK

BARPALL kromad & sits i konstskinn. H: 76cm(bruksslitage, rost)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

CHIFFONJÉ, 18-1900 tal, H: 138x 100x 45cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

KONTORSSTOL, äldre, HÅG (slitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK