Bilder GOLVUR, Karl Johan, björk, 1800-talets första hälft
Tredelat, fanerat med intarsia, svärtad dekor, pendel finns, höjd ca 230, 58 x 26 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 3 600 SEK
SIDEBOARD Fredrik Kayser, Skeie & Co. Norheimsund, Norge, fanerat i teak, 1900-talets andra hälft. H:71x 107x 37cm (bruksslitage)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 400 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 300 SEK
Slutar om 6 minuter