Bilder SVÄN GRANDIN (1906-1982), olja på pannå, signerad
Kvinnoporträtt, ca 45 x 65,5 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 225 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK