Auktioner Möbler Stol rokoko-stil, 1940-1950 tal

Bilder Stol rokoko-stil, 1940-1950 tal

Stol rokoko-stil, 1940-1950 tal

450 SEK

Värdering: - SEK

Klädsel original.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Takarmatur mässing, 1800-tal, diameter: 31 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

ENRICO PRAMPOLINI (Italien, 1894-1956), kritteckning, monogramsignerad

Värdering: 5 000

Bud: 4 000 SEK

BYRÅ, i furu, 4-lådig, H: 74x 97x 48cm (bruksslitage, lådor i behov av reparation)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Kompressor.

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Ångermanland