Bilder Väggur 1800-talets andra hälft
Urverk troligtvis Wien. Rektangulärt fodral, förgyllt & bronserat. Vitemaljerad urtavla med romerska siffror. Glasad front. Nyckel saknas.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 7 timmar 43 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 7 timmar 43 minuter
Slutar om 7 timmar 43 minuter