Bilder Spegel 1900-tal
Förgylld träram.
Vi ombesörjer ej frakt för detta objekt.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 220 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 780 SEK