Auktioner Konst & Grafik Otto Lindberg olja på duk "Stilleben" signerad 1937

Bilder Otto Lindberg olja på duk "Stilleben" signerad 1937

Otto Lindberg olja på duk "Stilleben" signerad 1937

2600 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Taklampa porslin

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Taklampa Tiffanystil

Värdering: -

Bud: 100 SEK

ROLLATOR

Värdering: -

Bud: 425 SEK

GEORG JENSEN "SKÅLFAT" DANMARK

Värdering: -

Bud: 175 SEK