Auktioner Möbler Matgrupp valnöt, 1960-1970 tal

Bilder Matgrupp valnöt, 1960-1970 tal

Matgrupp valnöt, 1960-1970 tal

50 SEK

Värdering: - SEK

Bord med 2st iläggsskivor. H 73 cm, Utan skivor Diameter 115 cm, med skivor L 205 cm.
4st stolar, fast stoppad sits. Sitthöjd 46 cm.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Stilleben, signerad Hj. Hilding

Värdering: -

Bud: 70 SEK

ROYAL COPENHAGEN, såsskål, porslin, "Musselmalet", modell 1105, Danmark, sannolikt 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 1 300 SEK

Vintage Sågskruvstycke/klämma - DIEPACA

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Timo Sarpaneva, Festivo, Iittala

Värdering: -

Bud: 950 SEK