Auktioner Kruka mässing + formar mässing K. Mossberg Söderbärke, 3 stycken

Bilder Kruka mässing + formar mässing K. Mossberg Söderbärke, 3 stycken

Kruka mässing + formar mässing K. Mossberg Söderbärke, 3 stycken

50 SEK

Värdering: - SEK

Formar 2st Diameter 14 cm, 1st Diameter 19 cm.
Kruka omärkt. H 18 cm, Diameter 17 cm.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Skulptur Nisse Zetterberg (1910-1986), Sverige. Signerad NZ. Gips. Höjd 31 cm. Höjd: 30 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Parti 1950-tal glas + knivställ + gräddkanna mm, 11st glas. Höjd: 6-15 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Nattygsbord ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, höjd: 57 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Ring 18k guld, vitguld, Bellatrix, med briljant 0,19ct, Top Wesselton, storlek: 49 cm

Värdering: -

Bud: 1 700 SEK