Bilder Mortel mässing
Stöt medföljer.
Färglitografi Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Signerad, numrerad 191/200, daterad 1920. Färglitografi, bildmått: 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK