Bilder Peter Dahl färglitografi, signerad
Ur serien "Fredmans Epistlar".
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 1 timme 40 minuter
Slutar om 1 timme 40 minuter
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 1 timme 40 minuter
Slutar om 1 timme 40 minuter