Bilder Färglitografi "Söderhamnsån, med Flink II" signerad -79
Otydlig signatur. No: 69/120.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 53 minuter
Slutar om 4 timmar 53 minuter