Auktioner Konst & Grafik Olja på pannå "Flickan och ljuset" kopia efter Ivar Arosenius, signerad -66

Bilder Olja på pannå "Flickan och ljuset" kopia efter Ivar Arosenius, signerad -66

Olja på pannå "Flickan och ljuset" kopia efter Ivar Arosenius, signerad -66

50 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Tage Göthlin, Tesi, 1962

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Bordslampa Fd Fotogen. Höjd: 58 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Vas Dagmar Änggård (1944-2005), Sverige. Keramik. Höjd: 16 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Ytterfoder 4 st, Waldemarsudde. Diameter: 13,5-26, höjd: 13-20 cm

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK