Bilder Olja på pannå "Flickan och ljuset" kopia efter Ivar Arosenius, signerad -66
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK