Bilder Malte Nyberg Tolf olja på duk, signerad XII
För frakt, kontakta oss för offert.
Slutar om 9 timmar 11 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 9 timmar 13 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 9 timmar 15 minuter