Auktioner Övrigt Parti CD-skivor

Bilder Parti CD-skivor

Parti CD-skivor

100 SEK

Värdering: - SEK

Osorterat. Blandad musik.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Hallborn, maritima gallerlampor, mässing och glas, 1 par

Värdering: -

Bud: 340 SEK

Parti militärt bl.a. kronmärkt

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad, 52x42 cm

Värdering: 1 000

Bud: 650 SEK

Filip II av Makedonien

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK