Bilder Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad
No: 75/360.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 120 SEK
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK