Auktioner Konst & Grafik Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad

Bilder Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad

Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad

3800 SEK

Värdering: - SEK

No: 75/360.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Rolf Berg, Torshälla, ljuslyktor, granar i keramik, 2st

Värdering: -

Bud: 120 SEK

BJÖRN WECKSTRÖM, brosch, sterlingsilver, "Space Silver", Lapponia 1970

Värdering: 2 000

Bud: 1 700 SEK

Äldre lampa

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Blå Måsen.

Värdering: -

Bud: 350 SEK