Bilder Mårten Andersson färglitografi "Sommardans" signerad
No: 64/360.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 17 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 17 minuter
Slutar om 1 timme 17 minuter