Auktioner Husgeråd & Vitvaror Citruspress, metall, Ruida.

Bilder Citruspress, metall, Ruida.

Citruspress, metall, Ruida.

300 SEK

Värdering: 50 SEK

Höjd: 38 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Traktörpanna med lock, koppar/rostfritt stål, Henning Koppel, Georg Jensen.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 17 timmar 41 minuter

Skålfat, blått glas, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 17 timmar 43 minuter

Diverse hushållsföremål, 15 delar, olika material, bla. Gustavsberg, Rörstrand, Arabia.

Värdering: 50

Bud: 350 SEK

Slutar om 17 timmar 51 minuter

Diverse hushållsföremål, ett parti, bl.a. Hot Pot, Bodum.

Värdering: 50

Bud: 175 SEK

Slutar om 17 timmar 55 minuter