Bilder Seltersglas, 13 st, slipad rutdekor, 1900-talets andra hälft.
Höjd: 7 cm.
Smärre bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 16 timmar 6 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 16 timmar 8 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 16 timmar 10 minuter